Romantická projížďka na jachtě
Romantická projížďka na jachtě

Romantická projižďka na jachtě nahradí tisíce slov

Slovo jachta pochází z holandského slova yacht, což v překladu znamená lov. Jachty dříve nevypadala tak, jako v dnešní době. Byly používány pro boje proti pirátům. První jachty byly vyrobeny v polovině 17. století.  Po návratu krále Anglie, Skotska a Irska Karla II. Stuarta, se jachty staly loďmi pro vysoce postavené a jejich původní smysl byl zcela změněn.

Projížďka na jachtě v dnešní době není jen možností vysoce postavených a bohatých lidí. Tuto krásnu může zažít kdokoliv, kdo se nebojí nastoupit na palubu. Při vstupu na loď necháte na břehu veškeré starosti a budete si užívat rytmického houpání lodě na vlnách a větru ve vlasech. Pokud na palubu vezmete svůj milovaný protějšek, čeká na vás jeden z nejromantičtějších dnů či víkendů ve vašem životě. Na jachtě je po celou dobu zkušený kapitán, který posádku seznámí s veškerými základními informacemi ohledně jachty a jejího řízení. Při plavbě si budete užívat naprosté pohody, relaxu a opalování.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
štěstí
88%
adrenalin
82%
relaxace
92%
pro páry
100%
nespoutanost
72%
pro seniory
77%
pro děti
20%
zábavnost
72%
strach
17%
náročné fyzicky
23%
pro dospělé
100%

Julie Menšíková
pro páry 100%
relaxace 92%
adrenalin 97%
štěstí 89%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.