Romantický let letadlem
Romantický let letadlem

Vezměte svoji milovanou osobu a vydejte se na romantický let letadlem

Roku 1738 objevil švýcarský matematik Daniel Bernoulli princip vztlaku a vývoje letadla šel dopředu. První konstrukce primitivního letadla neboli kluzáku, byla sestrojena v roce 1853 sirem Georgem Cayleyem. Ovšem podobna dnešního letadla se objevila až v 90. let 19. století, kdy bylo zkonstruováno křídlo, které se dalo kontrolovaně ovládat. Na svědomí ho mají bratří Wrightové. Od té doby se začal používat u všech letadel stejný princip, který se používá i dnes. Jediným rozdílem je materiál, který se na stavbu letadel a proudové motory používá.

Letadla jsou jedním z nejbezpečnějších dopravních prostředků, které člověk může využít. Obvykle se letadla používají pro přepravu více osob, například na dovolené či pracovní cesty. Jsou ovšem ale i letadla, která jsou přizpůsobena pouze pro dvě osoby. Těmto letům se říká romantický let a jsou převážně určeny pro osoby, které chtějí spolu strávit nezapomenutelné chvíle v oblacích. Romantický let letadlem je pro zamilované páry, které chtějí zažít něco neskutečného a jedinečného. Jestliže i vy patříte do této skupiny lidí, neváhejte a kupte romantický let letadlem svému protějšku.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
49%
adrenalin
75%
pro dospělé
100%
pro páry
100%
nespoutanost
74%
radost
75%
pro děti
31%
pro muže
50%
pro ženy
50%
pro seniory
20%
vzrušení
64%
štěstí
73%

VojtechBartos 08.01.2014

Nadmiru spokojen

VojtechBartos
náročné psychicky 55%
adrenalin 100%
pro dospělé 100%
pro páry 100%
nespoutanost 83%
radost 83%
pro děti 50%
pro muže 50%
pro ženy 50%
pro seniory 9%
Daniela Janků
adrenalin 100%
pro dospělé 100%
pro páry 100%
nespoutanost 83%
radost 83%
náročné psychicky 72%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.